MIEJSCE KONFERENCJICentrum Dydaktyki AGH

Konferencja odbędzie się w Krakowie w Centrum Dydaktyki AGH oferującym nowoczesną, multimedialną, w pełni wyposażoną salę audytoryjną.Adres:
Centrum Dydaktyki AGH
Pawilon U-2
ul. Reymonta 7
30-059 Kraków

Kod plus: 3W7C+R6 Kraków
PROPOZYCJA ZAKWATEROWANIA
 
Cena uczestnictwa w konferencji nie obejmuje noclegów. Mimo tego, dla Państwa wygody, przygotowaliśmy kilka propozycji noclegowych. Ich wybór był podyktowany niedaleką odległością od miejsca konferencji.
 


Hotel POLONEZ

ul. Reymonta 15, 30-059 Kraków​

Hasło PPZ (odległość 250 m)
www.hotelpolonez.pl


Novotel Kraków City West

ul. Armii Krajowej 11, 30-150 Kraków

(odległość 1,4 km)
www.accorhotels.com


Hotel ibis budget Kraków Bronowice

ul. Armii Krajowej 11, 30-150 Kraków

(odległość 1,4 km)
www.accorhotels.com


Antica Residence

ul. Czarnowiejska 76, 31-126 Kraków

(odległość 900 m)
www.anticaresidence.pl


Logos

ul. Józefa Szujskiego 5, 31-123 Kraków

(odległość 1 km)
www.hotel-logos.pl


Delta

ul. Mazowiecka 6, 30-036 Kraków​

(odległość 1,4 km)
www.deltahotel.pl


Organizator konferencji nie pośredniczy w rezerwacji miejsc noclegowych i nie współpracuje z żadnym z wyżej wymienionych obiektów z wyjątkiem Hotelu POLONEZ. Powyższe zestawienie zostało przygotowane jedynie w celu ewentualnego ułatwienia uczestnikom konferencji wyboru noclegu.


MAGICZNY KRAKÓW

 
Kraków, ze swoim niepowtarzalnym klimatem, przyciąga jak magnes. W tej historycznej stolicy Polski, kolebce nauki, kultury i sztuki, ducha przeszłości wyczuwa się nie tylko na kosmopolitycznym, krakowskim Rynku. Niemal każdy zakątek miasta kryje w sobie perełki polskich zabytków historii warte odkrycia.

Te miejsca warto poznać:

Rynek w Krakowie i podziemia Rynku (odległość od CD AGH – 1,3 km)
Krakowski Rynek jest miejscem niezwykłym. Wytyczony w połowie wieku XIII stał się główną przestrzenią publiczną miasta i niezmiennie, przez stulecia aż do czasów współczesnych, pozostaje sercem Krakowa. Tu znajdują się Sukiennice i Bazylika Mariacka ale niemal wszystkie kamienice i pałace wokół Rynku to także kilkusetletnie obiekty zabytkowe. By zobaczyć jak wyglądał Rynek Krakowa u schyłku średniowiecza, w czasach gdy przechadzał się po nim Mikołaj Kopernik, trzeba zejść do podziemi.
www.podziemiarynku.com

Zamek Królewski na Wawelu (odległość od CD AGH – 1,9 km)
Zamek Królewski na Wawelu wraz ze wzgórzem wawelskim to jedno z najbardziej znaczących historycznie i kulturalnie miejsc w Polsce. Niegdysiejsza siedziba królów jest dziś jednym z najważniejszych muzeów w kraju. Także tutaj dotarły nowoczesne technologie. Sześć interaktywnych stanowisk multimedialnych zwierających kompendium wiedzy o wzgórzu wawelskim i instytucji Zamku Królewskiego na Wawelu pozwala odnaleźć szczegółowe i poszerzone informacje o tych miejscach.
www.wawel.krakow.pl

Kazimierz Dzielnica Żydowska (odległość od CD AGH – 2,7 km)
Szczególne miejsce, którego historię kształtowało wielowiekowe sąsiedztwo chrześcijańsko-żydowskie. Dzielnica, obecnie tętniąca życiem kulturalnym i artystycznym, przyciąga zwłaszcza tych, którzy pragną poczuć ducha krakowskiej bohemy.
www.krakow.pl

Kopalnia Soli „Wieliczka” (odległość od CD AGH – 14,6 km)
W niedalekiej odległości od Krakowa znajduje się zabytek klasy światowej, wpisany jako jeden z pierwszych dwunastu obiektów na Listę Światowego Dziedzictwa Kulturalnego i Przyrodniczego UNESCO - Kopalnia Soli „Wieliczka”. Miejsce, gdzie wielowiekowa tradycja łączy się z nowoczesnością. Ten jeden z najcenniejszych zabytków kultury materialnej i duchowej na ziemiach polskich odwiedza rocznie ponad milion turystów z całego świata.
www.kopalnia.pl


KRAKÓW W OBIEKTYWIE